سبزی کده

تماس با پشتیبانی 09378669886

تماس با پشتیبانی 09378669886

بهترین راه حل انتخاب و خرید کرفس سرخ شده

هر وقت شما قصد دارید که غذا تهیه کنید قطعا یکی از ارزان ترین راه حل های موجود برای تهیه غذای روزانه با توجه به تورم و گرانی مواد اولیه، درست کردن انواع خورشت سبزیجات می باشد. غذاهای خورشتی نیاز به مواد اولیه متفاوتی دارند. بخش بزرگی از این مواد اولیه، سبزیجات و صیفی‌جات هستند. کرفس یکی از صیفی‌جاتی است که در خورشت های مختلف و غذا های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. خرید کرفس سرخ شده آماده می‌تواند سرعت تهیه غذا را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

امروزه با توجه به اینکه اغلب خانواده ها شاغل هستند و کمبود وقت باعث می شود که بیشتر کسانی که غذا تهیه می کنند، برای تصمیم گیری به جهت پخت غذا، به سراغ غذاهای خورشتی و ارزان قیمت بروند، غذاهایی که با سرعت آماده می شوند و از انرژی کافی برای اعضای خانواده برخوردار هستند را بیشتر مورد انتخاب قرار می دهند. امروز قصد داریم به بررسی بهترین راه حل انتخاب و خرید کرفس سرخ شده به عنوان ماده اولیه تهیه بعضی از خورشت ها که بخشی از خانواده صیفی‌جات می باشد، بپردازیم. پس تا پایان با ما همراه باشید.

غذاهایی که پس از خرید کرفس سرخ شده قابل پخت هستند

برخی از غذاهایی که زمینه تهیه آن ها با کرفس سرخ شده وجود دارد عبارتند از :

 • کباب مرغ با کرفس
 • خورشت کرفس
 • خورشت کرفس با مرغ
 • خوراک کرفس
 • کوکو برگ کرفس
 • ماکارونی با مرغ و کرفس
 • میگو و کرفس
 • کرفس پلو
 • سوپ کرفس
 • و …

همانطور که ملاحظه کردید که کرفس و یا کرفس سرخ شده در اکثر غذاهایی که با مواد اولیه ارزان قیمت تهیه می شوند، به کار میرود. از این رو دقت در تهیه و خرید کرفس سرخ شده آماده می تواند به بهتر شدن طعم و مزه غذا کمک قابل توجهی نماید.

انتخاب بهترین نوع بسته بندی کرفس سرخ شده

بعضی از موارد وجود دارد که در هنگام تهیه و خرید کرفس سرخ شده می بایست به آن ها توجه ویژه ای نمود که عبارتند از :

 • رنگ ظاهری کرفس سرخ شده
 • محیط نگهداری کرفس سرخ شده
 • جنس بسته بندی ای که کرفس سرخ شده در آن نگهداری می شود
 • تازه بودن کرفسی که سرخ شده است
 • قیمت مناسب کرفس سرخ شده
 • تهیه کرفس سرخ شده به میزان مورد نیاز
خرید کرفس سرخ شده
کرفس سرخ شده آماده برای استفاده در غذا

رنگ ظاهری کرفس سرخ شده

کرفس نیز مانند سایر سبزیجات و صیفی‌جات از قانون برخورداری از رنگ دانه های سبز رنگی به نام کلروفیل پیروی می کند. سبزی جات و صیفی جات به شدت فساد پذیر هستند و در صورت ماندگاری بسیار طولانی در محیط، ساختمان سلولی آن ها دچار از هم پاشیدگی و پلاسیدگی می شود.

این فساد سریع السیر موجب تغییر رنگ کلروفیل ها و رنگ دانه های سبز رنگ کرفس سرخ شده می گردد. از این رو برای تهیه و خرید کرفس سرخ شده خیلی مهم است که به رنگ ظاهری آن دقت نظر داشته باشیم. رنگ ظاهری کرفس پس از سرخ شدن نیز کمی کدر می شود اما باز هم کمی به رنگ سبز خردلی شباهت دارد.

محیط نگهداری کرفس سرخ شده

برای تهیه و خرید کرفس سرخ شده توجه به محیط محل نگهداری بسته بندی کرفس های سرخ شده بسیار مهم می باشد. باکتری ها و میکروب ها مهم ترین عواملی هستند که در صورت موجود بودن در محیط، به سرعت در بسته بندی کرفس ها نفوذ کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن ها را آلوده می نمایند. ضمن اینکه کرفس پس از آلودگی سریعا فاسد می شود.

یکی دیگر از فاکتور هایی که مد نظر بوده و در آلودگی محیط در هنگام تهیه و خرید کرفس سرخ شده به شدت مورد توجه است، فروشگاه و محیطی است که فروشنده کرفس ها در آنجا، در حال فعالیت می باشد. زیرا در صورت وجود آلودگی و یا نبود توجه فروشنده برای رعایت نکات بهداشتی، کرفس ها به سرعت آلوده و فاسد خواهند شد.

خرید کرفس سرخ شده
رنگ و ظاهر کرفس پیش از سرخ کردن

جنس بسته بندی ای که کرفس سرخ شده در آن نگهداری می شود

معمولا هر فروشگاه به صورت خاصی اقدام به بسته بندی سبزیجات و صیفی جات می نماید. فروشگاه ها و مغازه های کوچک در سطح بازار از روزنامه برای بسته بندی کرفس سرخ شده استفاده می کنند. در برخی موارد دیگر مانند فروشگاه های بزرگ، هایپر مارکت های میوه و سبزیجات و یا فروشگاه های بومی و محلی شهرداری، کرفس سرخ شده را در درون بسته بندی های پلاستیکی وکیوم شده نگهداری می نمایند. در هنگام انتخاب و خرید کرفس سرخ شده حتما می بایست به نوع بسته بندی آن توجه نمود.

تازه بودن کرفسی که سرخ شده

این که کرفس سرخ شده به تازگی تهیه شده باشد بسیار مهم است؛ زیرا ماندگاری بیش از حد، همانطور که پیشتر هم در این مقاله به آن پرداختیم، احتمال فاسد شدن و … را افزایش می دهد از این رو در هنگام تهیه و خرید کرفس سرخ شده به تازه بودن و وضعیت ساختاری ساختمان بدنه کرفس می بایست توجه نمود.

فاسد شدن کرفس سرخ شده به سرعت انجام می شود و در صورتی که بسته بندی آن دچار نشت خاصی باشد، ورود اکسیژن به درون بسته بندی قدرت فساد پذیری کرفس سرخ شده را به چند برابر بیشتر افزایش می دهد.

خرید کرفس سرخ شده
کرفس آماده شده و سرخ شده در بشقاب

قیمت مناسب کرفس سرخ شده

قیمت خرید کرفس سرخ شده در فروشگاه های مختلف متفاوت است. هر فروشگاهی بابت هزینه های خود، قیمت ها را به صورت متنوع اعلام می نماید. هزینه هایی از جمله اجاره و یا هزینه کارمندان و کارگران مواردی هستند که علاوه بر قیمت خام محصول و سود مورد نظر بر روی قیمت اصلی و نهایی بسته بندی های کرفس سرخ شده اعمال می شوند.

مواد مغذی کرفس سرخ شده

کرفس مواد مغذی و فیبر رژیمی بسیار زیادی دارد. استفاده بیشتر از کرفس سرخ شده حتی می تواند باعث لاغری و کمتر شدن وزن افراد شود. خواص فیزیکی و شیمیایی موجود در مواد تشکیل دهنده کرفس باعث جلوگیری از مشکلات معده و دستگاه گوارش می شود. کرفس دارای ویتامین ها و مواد معدنی بسیار زیادی می باشد که عبارتند از ویتامین سی، ویتامین بی شش، ویتامین کا و پتاسیم و … می باشد.

خرید کرفس سرخ شده
کرفس مخلوط شده با غذا پس از سرخ شدن

بهترین فروشگاه اینترنتی خرید کرفس سرخ شده

هایپر مارکت ها و سبزی فروش ها و فروشگاه های کوچک و بزرگ در سطح هر شهر با قیمت های متفاوت اقدام به ارائه بسته بندی های کرفس سرخ شده می کنند و خانواده ها برای تهیه و خرید کرفس سرخ شده می توانند ابتدا وضعیت کرفس را به صورت کامل مطابق مواردی که در این مقاله ذکر گردید بررسی نمایند.

اما در صورتی که نیاز به کاهش هزینه ها باشد و لازم باشد که کرفس سرخ شده را به صورت مداوم با قیمت اقتصادی تر و ارزان تر تهیه نمود، توصیه می شود که از یک فروشگاه اینترنتی تهیه گردد. فروشگاه اینترنتی سبزی کده مرکز فروش انواع سبزیجات و صیفی جات سرخ شده و خرد شده از جمله کرفس سرخ شده به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد.

نتیجه گیری

فاکتور های بسیاری برای انتخاب و خرید کرفس سرخ شده و بسته بندی شده، وجود دارد. ضمن اینکه نوع رنگ ظاهری و بوی کرفس بسیار در تعیین کیفیت بسته بندی اهمیت دارد. پلاسیدگی و ماندگی کرفس در درون بسته بندی نیز یکی دیگر از فاکتور های بسیار مهم در تعیین وضعیت کرفس سرخ شده و بسته بندی شده می باشد.

 

اشتراک گذاری: